Тop5 трендів кольору Fall/Winter2016-2017

   Відповідно до Pantone Color Institute, кольорову гамму цього сезону можна описати наступними словами – спокій, сила та оптимізм. Хоча основна палітра для осені встановлюється в натуральних тонах, є кілька яскравих спливаючих акцентів, які з’являються протягом колекцій світових дизайнерів.

  1. Акуляча шкіра (#Sharkskin)

   Цієї осені вам не знадобляться десятки відтінків сірого, досить одного. Це колір дощового неба, мокрого асфальту, туманною морської хвилі. Від нього віє холодом і сталевим спокоєм.

sirui

  1. Червона Аврора (#Aurora Red)

   Червоний колір ми неодноразово спостерігали під час Нью-Йоркської тижня моди. Найпопулярніший відтінок – червона Аврора. Розкішний, зухвалий і одночасно м’який, приємний. Терміново купуємо помади, жакети, кардигани і сукні!

red

  1. Теплий сіро-коричневий (#Warm Taupe)

   Дуже затишний і звабливий відтінок, що нагадує про смачне какао. До речі, Warm Taupe підходить будь-якому кольоротипу зовнішності. Крім нього, будуть актуальні і відтінки рожевої камеї, еспрессо, коньяку і шампанського.

bezh

  1. Блакитне небо (#Airy Blue)

   Його так не вистачає восени, адже це час дощів і похмурих хмар. Тому якщо вам необхідно безхмарне безтурботне небо, нехай воно з’явиться на блузці або пальто. А шуба такого відтінку приверне увагу усіх оточуючих!

golubui

  1. Соковитий луг (#Lush Meadow)

   Осінь – королева золотого, жовтого, оранжевого та червоного кольору. Але коли навколо і так достатньо вогню, починаєш сумувати за заспокійливим зеленим відтінком. Один з них увірветься в цей сезон і підкреслить вашу чарівність. Соковитий зелений луг, пелюстки алое і блиск смарагду — все злилося саме в ньому.

green

Залишити коментар