Шопінг-розвідка Victoria Gardens Львів

Новий торговий центр –  Victoria Gardens,  вражає своїми маштабами! Перший  і найбільший шопінг-центр в  Західній Україні відкрився у м.Львові!

img_0091

На даний момент, ще не вся торгова площа заповнена, але ми з нетерпінням чекаємо відкриття нових бутиків, які дадуть можливість вибору для якісного та маштабного шопінгу!

Варто відмітити, що бренди, які представлені в торговій галереї є дещо новими для Львівських !шопоманів!

Victoria Gardens – наповнена великою кількістю турецьких марок одягу, починаючи рівнем від загально-доступних (помірна цінова категорія) до рівня вище-середнього (вище-середня цінова категорія).

Перший бренд , який увірвався на Львівський ринок – Sasofono (рівень вище середнього). Одяг,  для тих хто полюбляє блиск в одязі, паєтки, стрази , рюші та  класичність крою вам сюди! Також в магазині представлене взуття, яке гармонійно поєднується в концепт задуманого стилю.

img_0092

Тішить також відкриття італійського бренду Loriblu, тут ви зможете знайти якісне  та трендове взуття, доповнивши його цікавими сумочками і навіть яскравим верхнім одягом!

img_0108

Бренд L ‘ СARVARI –  представляє взуття китайського та українського виробника. Як запевняють консультанти бренду – вироби виготовлені виключно із натуральної шкіри!

img_0107

 

Мас маркет турецького одягу LC WAIKIKI – це помірна цінова категорія. Середня якість, загальнодоступного повсякденого стилю.

img_0101

Gloria Jeans – повсякденний джинсовий одяг, який доступний усім демократичною  ціновою політикою!  Тут ви зможете підібрати зручний одяг (середньої якості) на щодень для всієї сімї.

 

img_0102

 

А також Італійські, Французькі та Турецькі бренди, рівнем вище середнього, де можна знайти не тільки повсякденний варіант чоловічого та жіночого одягу, але й цікаві коктейльні наряди для світського виходу!

img_0103img_0106

img_0110img_0104

 

 

 

Залишити коментар