6 практичних порад від Олесі Беньо! Якісний Шопінг та Раціональний гардероб.

images-cms-image-000029239

Напевне, кожен з нас на шопінгу, зустрічався з поширеною проблемою — “непотрібна покупка” чи “зайва покупка”, а якщо говорити по-простому  — “і нашо я то купила?”)))

Ми не винні)) Не карайте себе))) Це все та річ…!!! Це вона нас поманила своїм блиском, кольором і цікавим фасоном)))

Ну а далі стандартний сценарій , ми  цю річ приносимо додому, приміряємо і тут момент  “А з чим її носити? Вона ж зовсім не підходить і не поєднується з моїм гардеробом!!!” Таку проблему, я часто чую від своїх клієнтів перебираючи  гардероб!

І в мене виникла ідея)))щоб  не допускати більше  подібних помилок на шопінгу та в гардеробі!

6 Порад

А тепер приступимо до роботи:

Порада № 1  

Перед шопінгом обов’язково проаналізуйте свій гардероб! (перегляньте чи всі речі гарно поєднуються між собою і чи кожна річ має хоча би одну другу половинку))!

Порада №2

Перевірте всі речі, які живуть у гардеробі на “ізнос” та “придатність”. ( фактори, на які звертаємо увагу : плями, кошлатість, втрата зовнішнього вигляду, старомодність, розмір, морально набридла ітд.)  Річ, яка не пройшла “фейс-контроль” викидаємо або при потребі заміняємо, купуючи подібну на шопінгу)

Порада№ 3

Напишіть обов’язково Список Покупок на Шопінг! І без нього ні на крок з дому!!! (список для того, щоб купити виключно потрібні речі для вашого гардеробу!!! Вони будуть і  другими половинками для старих речей , і обновками!!!!) 

Порада №4

На шопінгу старайтеся купувати більше базових речей! Вони прості по крою, кольору та фасону. (такі речі, будуть з легкістю поєднуватися в різні комплекти і ваш гардероб буде раціональним!!!)

Порада №5

Не забувайте про модні та трендові речі! Головне не зловживайте ними, таких речей у вашому гардеробі має бути значно менше, аніж бази! (бути завжди в тренді і рухатися в ногу з часом – це важливо, але важливіше вибирати самі ці  речі,  які будуть підкреслювати ваш стиль та індивідуальність)

Порада №6

На шопінгу, коли річ вже  у ваших руках, задайте відразу  питання: “Куди і з чим я це буду одягати!!!” (вправа для того, щоб непотрібні речі нас завжди оминали)))

 

Надіюся, мої поради стануть вам у пригоді і значно полегшать шопінг, тим хто часто губиться та вагається у виборі одягу!!!!!

Бажаю, щоб ваш гардероб завжди  був раціональним, речі легко поєднувалися у комплекти та дарували впевненість в зовнішньому вигляді, а головне чудовий настрій!

Будьте завжди красивими та оригінальними !!!!

Олеся Беньо

2 Comments Add Yours

  1. Наталія

    Потрібно буде на практиці по всіх пунктам пройтися і перевірити результат)

    Відповісти
    • Олеся

      Чекаємо на вас!

Залишити коментар