Wardrobe-470-wplok

 

Clothing – preface to the woman, and sometimes the whole book.

 (N. Shamfor)

 

 

 

 

 

    Analysis wardrobe – a dismantling of all things and accessories that live in your wardrobe today!  Every thing in it is a fitting, evaluation and classified by styles.

    Service from Studio Style “wardrobe analysis” – is primarily effective way to get rid of obsessive problem – “I have nothing to wear” and look anew each day at significantly lower financial costs.

    During stylists perform services:

 – New combination for old things, form sets for different life situations existing wardrobe items

 – Replace the old “things vampire” that spoil your individuality and beauty

 – Create the shopping list that will perfectly blend with your existing things

 – Define and adjust your style, color palette, style of clothing, fabric texture

 – Give new life to already existing clothes with accessories

 

  Studio Style recommends ordering service “Wardrobe analysis” in conjunction with “Shopping support”.  This will save up to 50% of your money and avoid unnecessary purchases!

   During the “Wardrobe analysis” we photograph created kits.  Now you will not be able to forget / confuse certain important elements.  With the help of photo you can easily reproduce the kits made up yourself!

   To have lots of wonderful clothes and dress – not equivalent concepts!  It’s no secret that the wardrobe – a carte notification and intimate at once.  He is very talkative, so that gives our attitude towards ourselves, mood and even plans for the future … is therefore important that there is complete harmony!

   Service “Wardrobe analysis” – provides an excellent opportunity to arrange an audit and create a foundation for your future image.  Start a new day with positive emotions!  Let your reflection in the mirror to give assurance process and choice of clothing positive charge!

   Buy a gift certificate here

   Find out the cost of service analysis wardrobe in our price list

 

 Feedback from our customers:

 

Анастасія
anastasya.may@gmail.com
95.132.113.61 Надіслано 2014/03/16 о 23:45

Послугу “Аналіз гардеробу” отримала у подарунок від колег. Спочатку ставилась до цього трохи скептично, не очікувала нічого нового, але в процесі роботи у мене з”явилось зовсім інше бачення себе! Раніше я ніколи не задумувалась про кольори і тип одягу, які мені підходять, купувала те, що сподобалось на комусь, що актуально. В результаті велика кількість одягу валялася в шафі без діла, інтуїтивно не хотілось його носити. Після того, як Олеся допомогла мені позбутись непотрібного одягу стало набагато вільніше в шафі, і простіше орієнтуватись серед того що є, хочеться фантазувати і створювати цікаві комплекти.
Сам процес був дуже цікавим, оригінальні поєднання оживили одяг, якого я збиралась позбутись, по новому подивилась на улюблені речі. Тепер я знаю як зробити шопінг продуманим і ефективним! Дякую Studiostyle за чудову роботу і терпіння! Раджу усім скористатись такою послугою, допомагає побачити себе по новому.

 

Ольга
olya@tmfasteners.com.ua
213.130.28.205 Надіслано 2014/01/15 о 10:39

Знаєте відчуття коли відкриваєш шафу, а тобі нічого вдягнути?І наче ціла купа речей які тобі самі по собі гарні,а от з чим їх поєднати не знаєш.В мене була така халепа…Але тепер я знаю як з нею боротися, бо в мене є Studiostyle!Стиліст Олеся повністю перебрала мій гардероб,скомпонувала речі,залишивши тільки ті котрі справді мені пасують.Вона зуміла відчути мою любов до стилю сasual.А найкраще в цьому всьому це спільний шопінг!!!ЦЕ ПРОСТО БОМБА!Тобі необхіно тільки сказати чого ти бажаєш і чекати в примірювальній.Олеся все підбере,принесе,дасть пораду і вуаля твій образ готовий!Тепер я щодня користуюсь її порадами.
Дякую Studiostyle за прекрасну роботу,терпіння до клієнтів і позитив ,який ви приносите людям!А ще мій чоловік передає вам низький уклін(він уже 2 місяці не чув фрази-”Мені нічого вдягнути!”))))

 

Роксолана
ljan4uk@rambler.ru
194.44.110.208 Надіслано 2013/12/30 о 23:40

Хочу подякувати Studiostyle за професійний і цікавий розбір мого гардеробу.Також я дізналася багато цікавого нарахунок речей і кольорів які мені пасують .Вітаю Вас з Наступаючим Новим Роком!Бажаю успіхів і процвітання!!!)

2 Comments Add Yours

 1. Олеся Добрянська

  Важко передати емоції, які відчуває жінка, що перевтілюється! ….Це треба пережити! Хочу подякувати Олесі за 4 дні роботи над моїм перевтіленням. І думаю, що тепер це тільки початок. !!!
  Для мене було важливим те, що Олеся відчула те, що я хочу, те як я хочу відчувати себе по-новому. І їй це вдалось! Почали все з аналізу гардеробу: позбулися старих, не модних речей, не потрібних речей(таке полегшення) Потім з того, що залишилось, Олеся створила нові образи. Так цікаво спостерігати за тим як поєднується те , що ти б ніколи і не здогадалась поєднати! Ми все сфоткали і записали те, що потрібно докупити для завершення стилю.Також важливо, що на мій емейл було вислано фото нових бразів , це дуже зручно, аби не забути !!! Моя проблема полягала у тому, що при активному ритмі життя не хватає часу все продумувати. А тепер, маючи таку папку, я просто листатиму і обиратиму наряд під настрій! Дякую Олесі за роботу, а коханому за прекрасний подарунок!

  Відповісти
 2. Александра

  Была такая проблема – открываю шкаф, он поооолностью забит одеждой, беру каку-то вещь и не понимаю зачем я ее купила? с чем мне ее одеть? Все вещи как будто не имели своей пары, а жили своей отдельной жизнью и спросто складировались в шкафу. И в этоге я носила одни джинсы и пару футболок и еще платье черное на выход. Не было понимания что если я покупаю вещь, то она должна обязательно быть под что-то. Вот решила себе сделать подарок после родов, обратиться к Алесе за консультацией и созданием образов в одежде! В итоге ))) пол шкафа я выкинула, часть одежды раздала подружкам и маме ))) Из оставшегося Алеся все красиво скомбинировала. Главный принцип который я для себя извлекла – идя на шопинг у меня должен быть список с тем, что мне нужно, максимальное количество одежды должно между собой комбинироваться!
  Я просто в диком восторге от одежды, которую мне Алеся подобрала в магазинах, можно придумывать сотни новых образов просто комбинируя то, что она выбрала! Алеся, большое тебе спасибо я теперь самая модная ))) чувствую себя уверенной и деловой колбасой, когда выхожу из машины ))) а не просто пацанкой в одних и тех же джинсах ))) Поработаем в будущем еще над моим осенним гардеробом!

  Відповісти

Залишити коментар