503bcff6a55e7

 

If you are amazed by woman’s beauty, but you can’t remember what she was wearing – so she was dressed perfectly.

(Coco Chanel)

 

 

 

Modern society is built on the material values and how many times be said that no matter the look, but all meet on clothes, and escorted by the mind!

   The appearance determines your social status, your niche in the rhythms of the modern city. It’s no secret that nice selections of stylish image – a great way to attract attention, get a positive assessment of the management and the opposite sex.

   Studio Style, allows you to create perfectly designed, finished images with carefully elaborated details! We will perfect your look and help to determine the style that expresses your personality!

   So, why shopping is an occupation, which should rise up mood and reduce stress – often nervous, angry or turns in horror for us?!

   The reasons for this are enough:

 • Huge selection of clothing, which is difficult to navigate
 • The problem in the choice that is right for you
 • Lack of the right size and color
 • Spontaneously purchases – annoying and expensive mistakes in choosing clothes
 • Ignorance of information about discount brands and shops

   Shopping service support – exists to make you forget once and for all the problems that are associated with the choice of clothes and accessories and get from the shopping only positive emotions!!! Be happy with not only saved money, nerves and time and also perfectly picked wardrobe, learning a lot of useful information from the topic of fashion and style!

   What you get:

 – saving time and money searching and buying clothes

 – only the necessary and advised buying

 – clothing is ideal fit and easily combined with each other

 – designed and professionally drawn wardrobe

   Shopping Service support includes:

 • seasonal shopping (formation wardrobe for the season, buying necessities)
 • choice of clothes for certain events (birthday, social event, wedding, cocktail etc.)
 • Express Shopping (fast, unplanned)

   The recommended duration of Shopping: 3-4 hours

   Shopping service before maintenance pleased to recommend Wardrobe Analysis

   Buy a gift certificate here

   Learn Shopping service price support in our price list

  Feedback from our customers:

Наталя
nata_lviv@i.ua
31.131.34.73 Надіслано 2014/01/14 о 17:21

Я зараз перебуваю у декретній відпустці по догляду за дитиною, тому все і всюди треба встигнути) На днях за дуже короткий час (точніше за одну годину)спеціаліст зі StudioStyle допомогла мені підібрати і придбати необхідні речі)
Рекомендую послуги цієї компанії усім, хто бажає змінитись, отримати новий погляд на свій стиль і оновити гардероб)

3 Comments Add Yours

 1. Олеся Добрянська

  Важко передати емоції, які відчуває жінка, що перевтілюється! ….Це треба пережити! Хочу подякувати Олесі за 4 дні роботи над моїм перевтіленням. І думаю, що тепер це тільки початок. !!!
  Для мене було важливим те, що Олеся відчула те, чого хочу, те як я прагну відчувати себе по-новому. І їй це вдалось! Почали все з аналізу гардеробу: позбулися старих, не модних речей, не потрібних речей(таке полегшення) Потім з того, що залишилось, Олеся створила нові образи. Так цікаво спостерігати за тим як поєднується те , що ти б ніколи і не здогадалась поєднати! Ми все сфоткали і записали те, що потрібно докупити для завершення стилю.Також важливо, що на мій емейл було вислано фото нових бразів , це дуже зручно, аби не забути !!! Моя проблема полягала у тому, що при активному ритмі життя не хватає часу все продумувати. А тепер, маючи таку папку, я просто листатиму і обиратиму наряд під настрій! Дякую Олесі за роботу, а коханому за прекрасний подарунок!

  Відповісти
 2. Олеся Добрянська

  Давно я не отримувала такого задоволення від шопінгу. Ходиш ходиш по тому Кінг кросі, море речей, не знаєш толком що міряти, всього багато, а не подобається нічого….Так от, я прозріла, коли ми почали приміряти те, на що б я ніколи не звернула увагу. Всі речі Олеся коментувала з позиції якості, ціни та потрібності у моєму гардеробі. Дуже задоволена всіма покупками! Вперше за багато років не було «пост покупательського синдрома»( це коли купуєш та шкодуєш на наступний день)Крута робота! Дякую Олесю Вам і за те, що робили це все з не меншим азартом ніж я і отримували задоволення від мого перевтілення. Не повірете ось вже п’ятий день все витягую та перемірюю))))Дівчата РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!! Воно того варта!!!

  Відповісти
 3. Наталія

  Дуже дякую за шопінг-допомогу у Кінг Кросс Леополіс 12 вересня. Консультант Оля підібрала для мене луки які зробили мене неперевершеною, стильною та елегантною панянкою. Я вражена як за такий короткий час можна так влучно підібрати речі для завершеного образу.

  Відповісти

Залишити коментар