nr__7368

 

 

 

Дизайн – це вічна спроба поєднати комфорт з люксом, практичність з мрією. 

(Донна Каран)

 

 

 

   Studio Style  пропонує новий вид послуг : VIP шопінг, який включає в себе високу якість сервісу і найбільш раціональний підхід до розробки індивідуального стилю!

   Ця послуга для Вас, якщо:

– Час для Вас – гроші і Ви не можете дозволити собі витрачати його на довгі пошуки одягу

– Вам складно знайти речі, які чудово підкреслюватимуть саме Вашу  фігуру

– Вас виснажують довгі і нудні  походи по бутіках

   На жаль, в потоці робочих справ, успішним зайнятим людям не завжди вдається стежити за своїм стилем і модними тенденціями. Зовсім не вистачає часу на те, щоб пробігтися по бутіках і підібрати нову сукню чи костюм . Процес вибору нового одягу часто виснажує, а результат залишає бажати кращого. Створення та підтримка іміджу – це важлива робота, яка вимагає самовіддачі від фахівця з індустрії моди та  від людини, для якого імідж формується.

nr__7393

Стилісти  Studio Style  допоможуть  Вам:

– У виборі одягу, що підкреслить Вашу індивідуальність і оптимально відповідний  Вашому статусу та бюджету

– Створити персональний імідж, з урахуванням особливостей Вашої зовнішності

– Сформувати правильний гардероб, в якому одяг об’єднаний спільним призначенням і поєднується між собою за стилем та кольоровою гамою

– Заощадити Ваші кошти, уникаючи прикрих і дорогих помилок при виборі одягу

– Заощадити Ваш час, адже Вам більше не доведеться витрачати довгі години на пошук потрібних речей

   Переваги VIP шопінгу:

   VIP шопінг включає в себе повторний “Аналіз гардеробу”, в процесі якого ми формуємо і фотографуємо нові комплекти з придбаних речей. ( Фотографії готових lookів допоможуть клієнту відтворити складені образи самостійно).

   VIP шопінг складається з наступних етапів:

   Імідж-консультація    (Для Вас буде складена спеціальна  програма з розробки індивідуального стилю.  Вона  буде містити інформацію про особливості Вашої зовнішності, цілі і потреби. Стилісти аналізують  тип фігури та пропорції тіла, на основі чого, Ви отримаєте індивідуальні рекомендації по  відповідним моделям одягу, силуетних ліній, крою, довжин виробів, малюнків, фактури і текстур тканин. Ми впевнені в тому, що за допомогою вірно підібраного одягу можна виглядати стрункішими, авторитетнішими і молодшими!

   Аналіз гардеробу – це розбір всіх речей і аксесуарів, які живуть у  Вашому  гардеробі . Кожна річ проходить свою  примірку, оцінку і класифікується  по стилю. У процесі  Аналізу гардеробу стилісти  створюють нові поєднання з наявних речей і формуємо комплекти для різних життєвих ситуацій. Повторний Аналіз гардеробу  (При бажанні Ви можете скористатися повторним Аналізом гардеробу, в процесі якого, ми створимо комплекти з придбаних речей з тими, які вже  жили у Вашому гардеробі.

   Шопінг-супровід –  існує саме для того, щоб Ви забули  раз і назавжди про проблеми, які пов’язані з вибором одягу  і отримували від походу по магазинах виключно позитивні емоції!!! Пораділи не тільки заощадженим коштам, нервам, часу, а й бездоганно підібраному гардеробу, дізнаючись багато корисної інформації по темі моди і стилю.

   

Дізнатися вартість послуги VIP-шопінг у нашому прайс-листі

Залишити коментар