Шопінг & Капсула

Гардероб не завжди відповідає Вашим потребам, оскільки змінилась сфера професійної діяльності/прагнете змін в особистому житті чи просто хочете навести лад у гардеробі та попрацювати з власним стилем?!Пропоную Вам скористатися послугами Шопінг-Супровід &Капсула, які допоможуть вирішити поставлені Вами завдання.
Cкористатися послугою "Шопінг супровід" можна у зручному для Вас форматі - офлайн та онлайн.Послуга "Шопінг - Супровід" офлайн - це шопінг зі стилістом, де ми разом з Вами відправляємося у торговий центр чи бутик, здійснюємо примірку та покупку потрібного одягу.У форматі офлайн ми попередньо з Вами затверджуємо дату/час шопінгу, складаємо список необхідних покупок, узгоджуємо Ваші побажання та загальний бюджет на шопінг. Після отриманої інформації для економії Вашого часу, я самостійно вирушаю на "прешопінг", де заздалегідь готую потрібні позиції одягу для примірки. 
Вартість: 100$/год.Рекомендована тривалість: 3год.

Послуга "Шопінг - Супровід" онлайн відбувається дистанційно. Ми попередньо з Вами затверджуємо дату/час шопінгу, Ви самостійно відправляєтесь у магазин та приміряєте речі які Вам довподоби або ті, які були попередньо прописані стилістом на консультації. Присилаєте фото/відео у зручний месенджер та отримуєте професійний фідбек (купувати / не купувати) щодо покупки. Послуга зручна тим, що Ви на зв'язку із стилістом у будь-якій точці світу;
Вартість: 10$/одиниця

Послуга Капсула - це окрема послуга, у якій я формую добірку речей (одягу та аксесуарів) під індивідуальний запит клієнта. У створеній для Вас гардеробній капсулі, одяг легко поєднується між собою за призначенням, кольоровою гамою та стилем. Cкористатися послугою "Капсула" можна у зручному для Вас форматі - офлайн чи онлайн.
Капсула офлайн:Ми разом з Вами відправляємося у будь-який торговий центр чи бутик, здійснюємо примірку та покупку одягу, який входить у заплановану та узгоджену попередньо капсулу.
Капсула онлайн:У процесі роботи я аналізую дані Вашої анкети, яку Ви попередньо надсилаєте на скриньку прикріпивши своє фото. Після детального аналізу анкети я формую для Вас індивідуальну гардеробну капсулу, яка буде відповідати Вашим побажанням.Ви отримаєте:1) Файл, де буде розміщено фото одягу (позиції, підібрані індивідуально для Вас, а також приклади комбінацій речей між собою в презентації);2) активні посилання на кожну річ, котрі Ви одразу зможете замовити;3) можливість узгодити правки, якщо рекомендована річ Вам не підійде (можлива кількість правок - 3од.).

 • Читати більше

  Види Капсул:
  Капсула "Базовий гардероб"Основа Вашого гардеробу (30 позицій одягу/аксесуари)Вартість офлайн: 100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 500$/год (файл-презентація)

  Капсула «Сезонна» Добірка на актуальний сезон "весна-літо"/ "осінь-зима" (15 позицій одягу/аксесуари)Вартість офлайн: 100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 250$ (файл-презентація)
  Капсула «Професійна» Образи для професійної діяльності (8 позицій одягу + аксесуари)Вартість офлайн:100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 180$ (файл-презентація)
  Капсула «Вечірня» Образи, призначені для коктейлю чи вечірки (5 позицій одягу + аксесуари)Вартість офлайн:100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 150$ (файл-презентація)

  Капсула «МАМА» Добірка зручних образів для матусь для прогулянок та проведення часу з дітьми (15 позицій одягу + аксесуари)Вартість офлайн: 100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 250$ (файл-презентація)
  Капсула «Школа» Дитяча гардеробна капсула для шкільних занять (8 позицій одягу + аксесуари)Вартість офлайн: 100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 180$ (файл-презентація)
  Капсула «Для дому» Зручна та легка домашня гардеробна капсула (5 позицій одягу)Вартість офлайн: 100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 150$ (файл-презентація)
  Капсула «Міні» Рекомендована для наших постійних клієнтів при потребі доповнення готових образів. Також стане у нагоді для запланованої відпустки, подорожей чи на інші випадки життя індивідуально (10 позицій одягу + аксесуари)Вартість офлайн: 100$/год (шопінг)Вартість онлайн: 200$ (файл-презентація)

Illustration

Замовити послугу:

1

~ Оберіть потрібну Вам послугу та оплатіть її;~ Надішліть повідомлення з чеком про оплату на електронну адресу агенції moc.liamg%40ycnega.elytsoiduts

2

~ Заповніть Анкету клієнта розміщену на сайті та прикріпіть Ваше фото (з урахуванням рекомендацій); ~ Відправте готову анкету наmoc.liamg%40ycnega.elytsoiduts
Я проаналізую дані анкети і розпочну роботу по Ваших індивідуальних параметрах та запитах

3

Якщо Ви обрали онлайн формат роботи над послугою Капсула, у такому разі, протягом 5-ти робочих днів Ви отримаєте рекомендований варіант гардеробної капсули у файл-презентації.

4

У разі потреби, вношу правки, погоджуємо з Вами всі деталі і надсилаю Вам готовий варіант капсули.(Можлива кількість правок - 3од.)

5

Результат!Ви купуєте запропонований стилістом одяг і кожного дня створюєте для себе нові стильні комплекти!


замовити послугу

ШОПІНГ / КАПСУЛА

Thanks for the request!

We will contact you!

Can't send form.

Please try again later.