Аналіз гардеробу

Володіти великою кількістю одягу і чудово одягатися - зовсім не рівнозначні поняття! Не секрет, що гардероб - це візитна карточка та інтимне сповіщення одночасно. Він дуже балакучий, тому що видає наше ставлення до себе, настрій і навіть плани на майбутнє... Тому так важливо, щоб у ньому була повна гармонія!
"Аналіз гардеробу" - це розбір усіх речей і аксесуарів, які живуть у Вашому гардеробі сьогодні. Кожна річ в ньому проходить свою оцінку та класифікується по стилю. Одяг легко поєднується між собою та складає велику кількість нових комплектів!
Почніть новий день з позитивних емоцій! Дозвольте своєму відображенню в дзеркалі дарувати впевненість, а процесу вибору одягу заряджати позитивом!
Послуга "Аналіз гардеробу" офлайн проводиться у вас вдома, працюємо над актуальним сезоном (весна-літо / осінь-зима)
Послуга "Аналіз гардеробу" онлайн можна замовити в зручному для Вас месенджері (Zoom або Skype), де я вийду з Вами на онлайн зв'язок у попередньо домовлений час та ми розпочнемо спільну роботу.
Вартість: 100$/год.Рекомендована тривалість: 3год.
Також, Ви можете легко замовити послугу у новому зручному форматі файл-презентації, якою легко користуватись на телефоні чи комп'ютері. Стиліст надсилає Вам готовий шаблон, де потрібно самостійно сфотографувати та розмістити бажаний одяг для аналізу (до 30-ти позицій актуального сезону). В результаті, Ви отримаєте - аналіз, поради заміни "старого" одягу, нові поєднання та список необхідних покупок з активними посиланнями на магазини.  
Термін виконання файл-презентації: до 8-ми робочих днів
Вартість: 350$


У процесі послуги стиліст виконає:

Підбір нових поєднань для старих речей, комплекти для різних життєвих ситуацій

Заміну старих "речей-вампірів", які псують Вашу індивідуальність і красу

Список необхідних покупок, які будуть ідеально поєднуватися з наявними у Вас речима

Нове життя вже наявному одягу за допомогою правильних покупок

АНАЛІЗ ГАРДЕРОБУ

Ефективний спосіб позбутися нав'язливої ​​проблеми «мені нічого одягнути», а також можливість кожен день виглядати по-новому!

Послуга включає:

1. Визначимо Ваш основний запит та побажання щодо нового стилю2. Сформуємо логіку "нового" гардеробу, враховуючи Ваш стиль життя, типаж зовнішності та вподобання3. Розберемо одяг у Вашому гардеробі актуального сезону (Весна-Літо/Осінь-Зима) 4. Сформуємо нові поєднання (комплекти) для речей, які вже є в гардеробі;5. Проконсультую щодо заміни старих "речей-вампірів";6. Ви отримаєте фото кожного образу як швидку підказку, що завжди під рукою;7. Сформую список необхідних покупок (шопінг-лист), які будуть ідеально поєднуватися з наявним у Вас одягом.

Замовити послугу:

1

~ Оберіть зручний для Вас формат послуги та оплатіть її;~ Надішліть повідомлення з чеком про оплату на електонну адресу агенції moc.liamg%40ycnega.elytsoiduts

2

~ Заповніть Анкету клієнта на сайті та прикріпіть Ваше фото (з урахуванням рекомендацій);  ~ Відправте готову заповнену анкету на moc.liamg%40ycnega.elytsoiduts

3

Отримуйте бажаний результат, де одяг легко поєднується між собою та складає велику кількість нових комплектів!

замовити послугу

АНАЛІЗ ГАРДЕРОБУ 

Thanks for the request!

We will contact you!

Can't send form.

Please try again later.