Аналіз гардеробу

Володіти великою кількістю одягу і чудово одягатися - зовсім не рівнозначні поняття! Не секрет, що гардероб - це візитна карточка та інтимне сповіщення одночасно. Він дуже балакучий, тому що видає наше ставлення до себе, настрій і навіть плани на майбутнє... Тому так важливо, щоб у ньому була повна гармонія!
"Аналіз гардеробу" - це розбір усіх речей і аксесуарів, які живуть у Вашому гардеробі сьогодні. Кожна річ в ньому проходить свою оцінку та класифікується по стилю. Одяг легко поєднується між собою та складає велику кількість нових комплектів!
Почніть новий день з позитивних емоцій! Дозвольте своєму відображенню в дзеркалі дарувати впевненість, а процесу вибору одягу заряджати позитивом!
Послуга "Аналіз гардеробу" офлайн проводиться у вас вдома, працюємо над актуальним сезоном (весна-літо / осінь-зима)
Послуга "Аналіз гардеробу" онлайн можна замовити в зручному для Вас месенджері (Zoom або Skype), де я вийду з Вами на онлайн зв'язок у попередньо домовлений час та ми розпочнемо спільну роботу.
Вартість: 100$/год.Рекомендована тривалість: 3год.
Також, Ви можете легко замовити послугу у новому зручному форматі файл-презентації, якою легко користуватись на телефоні чи комп'ютері. Стиліст надсилає Вам готовий шаблон, де потрібно самостійно сфотографувати та розмістити бажаний одяг для аналізу (до 30-ти позицій актуального сезону). В результаті, Ви отримаєте - аналіз, поради заміни "старого" одягу, нові поєднання та список необхідних покупок з активними посиланнями на магазини.  
Термін виконання файл-презентації: до 8-ми робочих днів
Вартість: 350$

У процесі послуги стиліст виконає

Підбір нових поєднань для старих речей, комплекти для різних життєвих ситуацій

Заміну старих "речей-вампірів", які псують Вашу індивідуальність і красу

Список необхідних покупок, які будуть ідеально поєднуватися з наявними у Вас речима

Нове життя вже наявному одягу за допомогою правильних покупок

АНАЛІЗ ГАРДЕРОБУ

Ефективний спосіб позбутися нав'язливої ​​проблеми «мені нічого одягнути», а також можливість кожен день виглядати по-новому!

Послуга включає:

1. Визначимо Ваш основний запит та побажання щодо нового стилю2. Сформуємо логіку "нового" гардеробу, враховуючи Ваш стиль життя, типаж зовнішності та вподобання3. Розберемо одяг у Вашому гардеробі актуального сезону (Весна-Літо/Осінь-Зима) 4. Сформуємо нові поєднання (комплекти) для речей, які вже є в гардеробі;5. Проконсультую щодо заміни старих "речей-вампірів";6. Ви отримаєте фото кожного образу як швидку підказку, що завжди під рукою;7. Сформую список необхідних покупок (шопінг-лист), які будуть ідеально поєднуватися з наявним у Вас одягом.

Замовити послугу:

1

● Оберіть зручний для Вас формат послуги та оплатіть її● Надішліть повідомлення з чеком про оплату на електонну адресу агенції moc.liamg%40ycnega.elytsoiduts

2

● Заповніть Анкету клієнта на сайті та прикріпіть Ваше фото (з урахуванням рекомендацій);  ● Відправте готову заповнену анкету на moc.liamg%40ycnega.elytsoiduts

3

Отримуйте бажаний результат, де одяг легко поєднується між собою та складає велику кількість нових комплектів!

Замовити послугу

АНАЛІЗ ГАРДЕРОБУ 

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.