Імідж-консультація

Чи погоджуєтесь з тим, що зручно вирушати на шопінг розуміючи особисту палітру кольору, а також з прописаними стилістом індивідуальними рекомендаціями щодо підбору одягу та аксесуарів?
«Імідж-консультація» - це індивідуальна інструкція, в якій Ви отримаєте професійну консультацію по всіх пунктах, необхідних при виборі одягу та формуванні стилю. Скористатися послугою "ІМІДЖ-КОНСУЛЬТАЦІЯ" можна онлайн в зручному для Вас месенджері (Zoom або Skype) я вийду на зв'язок у попередньо домовлений час та розпочну спільну роботу з Вами. Доступний також формат офлайн у м. Львів за попереднім записом.
Вартість: 100$ ( Тривалість сесії offline/online 1,5 год.)
Також, Ви можете легко замовити консультацію стиліста у новому зручному форматі файл-презентації, якою легко користуватись на телефоні під час шопінгу.Термін виконання файл-презентації: до 8-ми робочих днів
Вартість: 150$

Послуга "ІМІДЖ-КОНСУЛЬТАЦІЯ" включає

Підбір індивідуальної кольорової гами


Рекомендації по фасону одягу


Стилістичні прийоми по корекції фігури


Ідею Вашого персонального стилю


Підбір аксесуарів


Підбір зачіски та макіяжу


Замовити послугу

1

Оплатіть послугу

Надішліть повідомлення з чеком про оплату на електронну адресу агенції moc.liamg%40ycnega.elytsoiduts


2

Заповніть анкету

Заповніть Анкету клієнта на сайті.● Прикріпіть до анкети Ваше фото (з урахуванням рекомендацій);● Відправте готову анкету на moc.liamg%40ycnega.elytsoidutsЯ проаналізую дані анкети і розпочну роботу по Вашому стилю 

3

Результат

Розуміння свого типажу зовнішності, особистої палітри кольору, особливості фігури, вдалих фасонів одягу, стильових напрямків, вдалих аксесуарів, принципів побудови індивідуального стилю та функціонального гардеробу.

Замовити послугу

ІМІДЖ - КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.